Reklama

Oferujemy emisję reklam w naszych serwisach:

  • publikacje artykułów sponsorowanych z linkiem dofollow,
  • emisja banerów reklamowych,
  • specjalne akcje partnerskie.

Express-Service.pl

Tematyka: Główna tematyka to firmy i prowadzenie biznesu, wszelkiego rodzaju usługi, dom i ogród, hobby oraz kategoria bardzo ogólna Hyde Park, gdzie można publikować wielotematyczne artykuły, które nie pasują do głównych kategorii serwisu.

Historia serwisu: domena działa od 2003 roku a więc ma 20 lat. Nasz serwis został uruchomiony w tej domenie w 2019 roku.

LuxuryGold.pl

Tematyka: Edukacja, uroda i zdrowia oraz moda. Na serwisie znajduje się też kategoria firmy, gdzie promujemy polski biznes i prowadzenie firm. Uzupełnieniem serwisu jest dział Ciekawostki, w którym publikujemy artykuły prawie na każdy temat 🙂

Historia serwisu: pierwsza rejestracja domeny miała miejsce w 2010 roku a więc istnieje już od 13 lat. Premiera serwisu w tej domenie odbyła się w połowie 2019 roku.

Moredisplays.pl

Tematyka: Do wiodących kategorii zaliczamy reklamę i marketing, budownictwo, motoryzację, technologię oraz turystykę. Pasja i hobby to kategoria dopełniająca tematykę serwisu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Historia serwisu: moredisplays.pl to 5 letnia domena, na której uruchomiliśmy serwis w połowie 2019 roku.

Centra-ogrodnicze.pl

Tematyka: Strona dla miłośników wszystkiego co związane z ogrodnictwem. Inspiracje, rośliny, porady, nowości i ciekawostki dla początkujących i doświadczonych ogrodników.

Historia serwisu: Domena stworzona w grudniu 2019 roku. Serwis rozpoczął działanie w połowie 2020 roku, więc działa już ponad 3 lata.

Oferta Cię zainteresowała? Nie czekaj.

Cennik emisji reklamy na portalu

Artykuły sponsorowane / informacje prasowe, publikacje:

  • Z aktywnym linkiem do artykułu na stronie głównej: cena 59 PLN + VAT
  • Podstrona: cena 29 PLN + VAT
  • Dodawanie artykułu bez linka jest Bezpłatne

Chcesz dodać artykuł z linkiem do swojej strony? Skorzystaj z tego formularza.

Pełen cennik emisji banerów reklamowych i specjalnych akcji content marketingowych udostępniamy po kontakcie przez formularz kontaktowy, prosimy podać formy reklamy, które Państwa interesują, a my odpiszemy z ofertą, która może Państwa zainteresować.