Czy wódka na prezent jest odpowiednia? Poznaj nasze sugestie!

Wódka to rodzaj alkoholu, który dominuje na stołach podczas różnego rodzaju imprez – w szczególności dużo znaleźć jej jednak można podczas zabaw weselnych i osiemnastkowych. Wiele osób zastanawia się jednak, czy wódka na prezent jest dobrym pomysłem, skoro zazwyczaj serwuje ją gospodarz imprezy? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Dobra wódka na prezent – dla kogo?

Wódka jest alkoholem, który doskonale sprawdza się podczas imprez tanecznych. Wykorzystać ją można do szotów, lecz sprawdza się również jako składnik drinków, takich jak Sex on the Beach, White Russian lub Wściekły Pies. Okazuje się, że może być ona świetnym prezentem – zarówno jako dodatek, jak i upominek grający główne skrzypce. Wszystko zależy jednak od tego, komu chcesz ją wręczyć.

Zazwyczaj wódka wybierana jest jako upominek dla panów, rzadziej kupuje się ją dla kobiet, których preferencje skupione są raczej wokół wina lub szampana. Wódka na prezent sprawdzi się również jako upominek dziękczynny podczas wesela, na przykład dla rodziców lub świadków. Co zrobić, aby upominek stał się bardziej spersonalizowany?

Spersonalizowana etykieta do alkoholu na prezent

Tak jak każdy inny alkohol, butelkę wódki można spersonalizować, aby stworzyć z niej prezent wyjątkowy, który na długo zapadnie w pamięć. W tym celu warto rozejrzeć się za alkoholem ze specjalną etykietką z życzeniami, co  idealnie zastąpi tę klasyczną. Na tego rodzaju naklejce mogą znaleźć się wymyślone przez Ciebie życzenia, dedykacja lub wyrazy wdzięczności. Oprócz tego na prezencie można umieścić imię solenizanta oraz swój podpis, dzięki któremu bez wątpienia nie zapomni, od kogo otrzymał taki wyjątkowy podarunek!

Z jakiej okazji sprawdzi się wódka na prezent?

Wręczenie wódki na prezent jest dobrym pomysłem szczególnie na święta, urodziny lub imieniny. Szczególnie często daje się ją jako prezent dla mężczyzny, na przykład z okazji 30-tych, 40-tych lub 50-tych urodzin. Oprócz tego ten alkohol na prezent można przygotować dla wszystkich osób, które lubią eksperymentować i tworzyć własne drinki z wykorzystaniem różnego rodzaju składników. Wódka będzie stanowiła doskonałą bazę!

Wódka to świetny składnik do drinków

Jak zapakować wódkę na prezent?

Bardzo często zdarza się tak, że wódka wręczana jest z samą tylko kolorową wstążeczką. Okazuje się jednak, że bazując na samej butelce, można wyjść poza schemat i stworzyć ciekawe opakowanie prezentowe. Oto kilka naszych propozycji:

– zabawny kształt – pierwszym pomysłem jest stworzenie kreatywnej konstrukcji przy użyciu butelki oraz kilku podstawowych dekoracji znalezionych w sklepie papierniczym. Wykorzystując naklejki w kształcie oczu, krepę oraz druciki można przebrać butelkę np. za strażaka, policjanta, czy nawet ubrać ją w garnitur.

– elegancka skrzyneczka – drugim pomysłem, bardziej eleganckim, jest zapakowanie wódki do drewnianej skrzyneczki z wypełnieniem, którym może być np. sztuczne sianko, piórka lub pocięty, kolorowy papier. Do tego warto dołączyć np. gałązkę z liśćmi lub igliwiem oraz kartkę z życzeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *