Zorganizuj niezapomnianą wycieczkę szkolną

Dobrym pomysłem na zieloną szkołę jest w pełni zorganizowany wyjazd szkolny. Szkoły i inne placówki edukacyjne często dostają wiele propozycji od rożnego typu firm jak biura podróży i inne oferty wycieczek szkolnych. Zorganizowane wycieczki szkolne wcale nie muszą być nudne. Dzięki możliwości wyboru programu wycieczki, dopasowania instruktora do danej grupy i połączenia trzech filarów aktywności fizycznej,intelektualnej i emocjonalnej. Dzięki temu zwykły, nawet krótki wyjazd szkolny będzie przygodą, a nie tylko ucieczką od lekcji.

Zielona szkoła z pomysłem

Bez względu na to czy wybieramy 4 dniowy wyjazd czy krótką 2-3 dniową wycieczkę możemy skorzystać z najlepszych ofert zawartych na jednym portalu. Portale internetowe często zostały stworzone na bazie działalności biura podróży. Tworzone przez pasjonatów, instruktorów, którzy proponują różne plany wycieczkowe w najpiękniejsze miejsca Polski.

Dzięki zorganizowanemu wyjazdowi nie musisz się martwić o program wycieczek, czas wolny, który tez będzie zagospodarowany, fajne atrakcje czekają.

Program takich wycieczek jest autorski, urozmaicany i dopasowywany pod grupę. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu nie tylko zapewniamy rozrywkę dla dzieciaków ale także nie ma obawy, że jakaś inna wycieczka czy wyjazd będzie dokładnie taki sam. Jeśli jesteś nauczycielem i poszukujesz nowych ofert na zielone szkoły, wyjazdy krótkie, wycieczki szkolne poszukaj takiej oferty np. w Google. Przeczytaj opisy poszczególnych planów wycieczek, zapoznaj się z opiniami i spróbuj czegoś nowego – aktywnej zielonej szkoły, ciekawej wyprawy szkolnej. Zaskocz swoich uczniów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *