Medycyna estetyczna nie oznacza oszpecenia

Medycyna estetyczna często jest mylona z operacjami plastycznymi, które są czymś zupełnie innym. Niestety moda i uroda, pociąg do młodości i pragnienie by została zawsze to obecny trend, który jest coraz częściej lansowany. Dlatego na szklanym ekranie coraz częściej widzimy wiecznie młode gwiazdy filmowe, których uroda jest poprawiana za pomocą skalpela. Pierwszą podstawową różnicą między medycyną estetyczną, a operacjami plastycznymi jest fakt, że ta pierwsza jest nieinwazyjna, zatem nie zmienia trwale naszego wyglądu.

Zabiegi takie jak endermologia, mezoterapia, oczyszczanie twarzy, mezoterapia osoczem czy zastosowanie osocza bogatopłytkowego poprawiają wygląd skóry i ciała, nie zaś je zmieniają. W przypadku medycyny estetycznej są to nieinwazyjne zabiegi ,które możemy powtarzać kilkukrotnie z zachowaniem wszelkiego bezpieczeństwa.

Cudowna moc krwi

Zabieg zwany bogatopłytkowym osoczem jest niczym więcej jak aplikacją bogatopłytkowego osocza, które jest otrzymywane z krwi pobranej od pacjenta. Następnie krew jest przepuszczana przez wirówkę w celu uzyskania osocza po czym aplikuję się je w formie maseczki na odpowiednie partie skóry.

Zabieg ten przyspiesza gojenie trudnych ran, regeneracje tkanek, wygładza zmarszczki a także powoduje uruchomienie procesu stymulacji komórek zatem zapobiega powstawaniu dodatkowych zmarszczek. Medycyna estetyczna jest bezpieczna. Zatem jeśli chcesz poprawić wygląd swojej skóry, twarzy nie bój się skorzystać z medycyny estetycznej i zabiegów np. w klinice Cashmire w Łodzi.

Labioplastyka| rewitalizacja pochwy

Wiele kobiet decyduje się na zabieg labioplastyki. Jego celem jest uzyskanie estetyczniejszego wyglądu oraz poprawę funkcji tej okolicy. Wykonuje się go ze względu na wygląd, jak i wskazania medyczne. Wszelkiego rodzaju przerosty i deformacje można usunąć, podczas krótkiego zabiegu. Dzięki nim kobieta czuje się piękniejsza i bardziej pewna siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *